Doğal Ürünlerin Markası “ Esvesev ”

Her konuda doğal, organik ve yüksek kaliteli ürünlerinin satış sitesi www.esvesev.com, çok küçük bir sermaye ve büyük bir hayal ile Mart 2015’te hayata geçti. Esvesev.com çok kısa bir süre içerisinde 25’i aşkın tedarikçi ve 5000’i aşkın kayıtlı ürün sayısına ulaştı.

Kuruluş amacı müşterilerine en sağlıklı ve yüksek kaliteli ürünü, en cüzzi fiyatlarla sunmak olan esvesev.com, yalnızca bir e-ticaret sitesi değil aynı zamanda bir sosyal girişimcidir. Sitemiz üzerinden alacağınız her ürün, ihtiyaç sahibi kadınlar için pozitif ayrımcılık yapılarak başlanacak olan Esvesev vakfı projesine katkıda bulunacaktır.

Esvesev.com üzerinden satılmakta olan ürünler kendi alanında işlerini en iyi yapan firmaların üretmiş olduğu ve Türkiye piyasasında çok fazla bulunmayan ürünlerden oluşmaktadır. Çünkü bizler özel ve doğal olanın ulaşılmasının güç olduğunun farkındayız.

İnternet sektöründe Doğal ve Organik ürünler konusunda öncü olmayı planlayan Esvesev.com, Entegra Bilişim’in teknoloji ve inovasyon konusundaki tecrübesi ile işini geliştirmekte ve kendi ile birlikte beş farklı Pazar yerine de tedarikçi olarak yer almaktadır.